Sada 2 černých úložných boxů s vakuovým obalem Compactor Black Edition XXL, 125 l

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše... více informací »
Sada 2 černých úložných
Značka: Compactor
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše...

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše nejoblíbenější kousky. Úložný box od značky Compactor sází na svůj jednoduchý, ale moderní vzhled s krásnými potištěnými vzory.

Balení obsahuje 2 úložné boxy, oba s vakuovým pytlem uvnitř. Objem boxů je 125 litrů a 210 litrů. Rozměr menšího boxu je 42 x 40 x 25 cm a většího 50 x 65 x 27 cm.

Tento zlevněný produkt Sada 2 černých úložných boxů s vakuovým obalem Compactor Black Edition XXL, 125 l máte možnost najít ještě tu na webu v populární kategorii úložné boxy na oblečení! Nyní si můžete vybrat jiné zboží ve zmiňované rubrice za extra cenu!

Tento skvělý výrobek Sada 2 černých úložných boxů s vakuovým obalem Compactor Black Edition XXL, 125 od dodavatele zboží Compactor jednoduše můžete najít na našich stránkách teď opravdu levně! Teď v akci 1 390 Kč.