Sada dětských nástěnných samolepek s dinosauřími motivy Dekornik Happy Dino, 100 x 100 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky... více informací »
Sada dětských nástěnných samolepek s dinosauřími motivy Dekornik Happy Dino
Značka: Dekornik
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky...

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Žádaný produkt Sada dětských nástěnných samolepek s dinosauřími motivy Dekornik Happy Dino, 100 x 100 cm jde nakoupit prostě u nás zařazený v rubrice dětské samolepky na zeď! Máme pro vás podobné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Dekornik. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Sada dětských nástěnných samolepek s dinosauřími motivy Dekornik Happy Dino, od spolehlivého výrobce Dekornik máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 1 890 Kč.