FURNI

Šedá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA 225 cm se zlatou podnoží, pravá

Zlevněný kus Šedá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA 225 cm se od spolehlivého výrobce Micadoni lze zakoupit teď opravdu levně! Akční ceny již od 32 593 Kč. EAN: 5903614343431
Šedá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
32 593
Popis produktu

Najít pohovku, které je elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění, udržuje design svěží. Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 225 cm. Hloubka 147 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 125 cm. Hloubka sedu 50/80 cm. Výška opěradla 45 cm. Šířka područek 16 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměr lůžka 200×130 cm.