TESCOMA vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50×40 cm

Silikonový vál Delícia SiliconPRIME značky Tescoma je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích... více informací »
TESCOMA vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME
Značka: Tescoma
549 Kč
Ověřit dostupnost »
Silikonový vál Delícia SiliconPRIME značky Tescoma je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích...

Silikonový vál Delícia SiliconPRIME značky Tescoma je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů. Vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu na pracovní straně se těsto k válu nelepí a po rozválení je dokonale hladké. Vál je perfektně skladný, po použití jej stačí srolovat a sepnout klipem, zabere jen minimum místa. Je žáruvzdorný a odolný do 230 °C, vynikající i jako podložka pod horké pekáče a nádobí.

Tento oblíbený produkt TESCOMA vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME od výrobce s dlouholetou historií Tescoma najdete již dnes extra se slevou. Ve skvělé akci za 549 Kč.