Zahradní jídelní set pro 6 osob s zelenou židlí Capri a stolem Thor, 210 x 90 cm

Díky bytelnému a stylovému zahradnímu nábytku Bonami Selection, si užijete odpočinek na terase s celou rodinou. Set obsahuje: 6x židle Bonami... více informací »
Zahradní jídelní set pro 6 osob s zelenou židlí Capri
20 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Díky bytelnému a stylovému zahradnímu nábytku Bonami Selection, si užijete odpočinek na terase s celou rodinou. Set obsahuje: 6x židle Bonami...

Díky bytelnému a stylovému zahradnímu nábytku Bonami Selection, si užijete odpočinek na terase s celou rodinou.

Set obsahuje:
6x židle Bonami Essentials Capri
1x stůl Bonami Selection Thor

Zlevněný produkt Zahradní jídelní set pro 6 osob s zelenou židlí Capri a stolem Thor, 210 x 90 cm můžete pořídit také tady na našem webu ve známé rubrice zahradní jídelní sety! Nyní si můžete vybrat unikátní kusy z této populární kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Bonami Selection. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků popupární značka Bonami Selection pro vás vyrábí prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Kvalitní a žádaný produkt Zahradní jídelní set pro 6 osob s zelenou židlí Capri a stolem Thor, 210 x 90 od značky s dlouholetou tradicí Bonami Selection lze sehnat tady teď právě za skvělou cenu. Momentálně k dispozici za 20 990 Kč.