FOTOGALERIE: Závěsné houpací křeslo je stále hitem, jaké si vybrat?

zavesne houpaci kreslo

Závěsná houpací křesla jsou prostě cool, vypadají dobře a jsou velmi pohodlné, prostě křesla která potěší. V článku najdete seznam oblíbených ratanových houpacích křesel s několika tipy pro milovníky houpacích sítí. Berte na vědomí, že pro přírodní ratan je ideálním místem prostor s nízkou vlhkostí. Ideální místo je na kryté verandě, balkóně nebo přímo v obýváku, kde jej můžete zavěsit třeba za stropní trám.

Chcete pověsit houpací křeslo i na větev ve Vaší zahradě? K sehnání jsou i křesla ze syntetického ratanu. Několik kousků z našeho výběru je vyrobeno ze speciálních vláken, která bezproblémově snášejí výkyvy počasí a stárnutí a opotřebovávání.

Pokud dáváte přednost horizontálním pozicím, koukněte na 10 Relaxačních houpacích křesel do bytu.

závěsné křeslo 1

Nahoře: Originál Cobble Mountain Chair je ručně vyrobená houpací židle, pochází z Vermontu a má ohýbaný rám z dubu, který je z lokálních zdrojů. Cena $ 265 zahrnuje i dva polštáře.

závěsné křeslo 2

Vyrobeno v Indonésii z ručně ohýbaného ratanu. Závěsné ratanové křeslo značky Serena a Lily je zavěšeno pomocí smyčky z pevného lanoví (v ceně). K dispozici přírodní vzhled ratanu či v bílé barvě, cena $ 450. Dvojmístné Závěsné Ratanové křeslo vyjde na $ 695.

závěsné křeslo 3

Závěsná ratanová židle z Anthropologie má lakovaný povrch a je určena pro vnitřní použití. Cena $ 598, kovové části přibaleny.

závěsné křeslo 4

Ratanové Závěsné křeslo „The Layla Grace“ pojme plných 180 liber Vaší váhy. Měří 40 palců na výšku, 40 palců na šířku a je 24 palců hluboké. Cena $ 544.

závěsné křeslo 5

Jedenomístná závěsná houpačka od Fran Wicker je ručně vyráběna z přírodního ratanu a je dodávána se závěsnými řetězi. Cena $ 358.

závěsné křeslo 6

Společenské závěsné křeslo společnosti Two je vyrobeno z přírodního ratanu v rozměrechí 40 x 24 x 28 palců. Cena na Amazonu, $ 381.

závěsné křeslo 7

Houpací křeslo Nautica španělských designerů MUT vypadá jako ohýbané dřevo a je dodáváno se tkaným potahem.Verze pro interiér je vytvořena z loupaného a tónovaného ratanu. Kostra rámu, téměř totožně vypadajícího, venkovního provedení je vyrobena z hliníku. O cenách a dostupnosti se informuj u Expormim.

závěsné křeslo 8

Závěsné křeslo Cuzco pochází z dílny Urban Outfitters a stojí $198 . Krajková houpačka zavěšená na smyčce (bez kovových částí).

závěsné křeslo 9

Skandinávská klasika navržená Nannou Ditzel v roce 1959, ručně vyrobené ratanové křeslo ve tvaru vejce je určeno pro vnitřní použití; V ceně € 1.759 ($ 1.876) dodává Sika Design.

závěsné křeslo 10

Další design poloviny 20.století, závěsná židle Eureka od Giovanni Travasa je stále vyráběna v Itálii a je vybavena koženými zavěsnými popruhy. Základní verze začíná u sumy $ 5925 a finální cena záleží na celkovém provedení. K dostání u Property Furniture.

závěsné křeslo 11

Ze Studia Ladies & Gentleman pochází závěsná židle Ovis kombinující vlněné Navajo střapce (dostupné též v černé kůži), dřevo a kov (mosaz či měď). Ceny se pohybují od $ 2.800.

závěsné křeslo 12

Paola Lenti, závěsné sofa z Itálie je vyráběna z jasanu a závěšení je z nerezové oceli/drátu, který je chráněn stuhou. Nejbližšího prodejce najdeš na webu Paola Lenti.


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech