18dílný set nádobí Villa d’Este Canyon

1 599 

Kvalitní 18dílný set nádobí Villa d’Este Canyon od předního výrobce Villa d’Este ze skvělou cenu 1599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1064496 Kategorie: , ,

Popis

Popis

K asketismu máte hodně daleko a nejraději si vychutnáváte dlouhé a dokonalé labužírování, o kterém tvrdíte, že je jedno z nejlepších životních potěšení? Designéři značky Villa d’Este to mají rozhodně úplně stejně. Pestrobarevné nádobí pocházející kousek od Říma z italského Tivoli obohatí váš zážitek z jídla o dokonalou vizuální stránku ♥. Neváhejte a nakupte 18dílný set nádobí Villa d’Este Canyon, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Villa d’Este dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Villa d'Este

Italská značka Villa d'Este nádherný porcelán, sklo a příbory, bambusové tácy a další doplňky či dekorace do interiéru. Z porcelánových talířů, hrníčků či misek na vás dýchne jižanská energie. Skleničky mají neodolatelné tvary, jsou plné optimismu a komfortu. Servírování a stolování se značkou Villa d'Este je plné kouzelné atmosféry s vůní dálek a dovolené u moře. Vychutnejte si se značkou Villa d'Este chvíle klidu a pohody s rodinou či přáteli.

Výrobci