Bestway Písková filtrace, 8327 l/hod

Exkluzivní produkt Bestway Písková filtrace, 8327 od známého předního výrobce Bestway naleznete na našich stránkách za super cenu! Nabídka již od 4 369 Kč. EAN: 6942138970586
Bestway Písková filtrace
Značka: Bestway
4 369 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

O každý nadzemní bazén je třeba se starat, aby byla zajištěna dlouhá životnost. K tomu vám skvěle poslouží tato písková filtrace, která díky vestavěnému časovači umožňuje nastavit automatický pracovní interval. Konstrukce vrchní přírubové spony umožňuje otočení o 360° pro rychlou a snadnou instalaci. Součástí dodávky je dávkovač chemikálií ChemConnect™, který udržuje vodu v bazénu čistou a zdravotně nezávadnou. Dávkovač zajišťuje stabilní hladinu chloru potřebnou pro řádnou chemickou rovnováhu. Před filtrem se nachází košové síto, které zachycuje větší částice jako listy, vlasy a různé nečistoty. Chrání oběžné kolo čerpadla a životnost čerpadla v zájmu bezproblémového trvalého provozu. Pro větší pohodlí se tento výrobek dodává předem sestavený. Kompatibilní s ventily 3,2 cm pomocí dodaných adaptérů. Lze připojit k ventilům 3,8 cm se závity. Tento výrobek funguje s běžným konvenčním pískem nebo s naším vysoce účinným produktem Polysphere™. Lze použít s většinou nadzemních bazénů. Písek není součástí dodávky. Potřebný rozměr písku: křemičitý písek č. 20, 0,45–0,85 mm, cca. 20 kg. Pro použití s bazény o objemu 1 100–54 500 l.Sada obsahuje:

1x písková filtrace
1x dávkovač ChemConnect™
připojovací hadiceTechnické parametry a specifikace:

průtok vody čerpadlem (výkon čerpadla): 8 327 l/h
integrovaný průtok vody systémem bazénu (průtok systému): 6 813 l/h
trvanlivá nádrž filtru odolná vůči korozi
šestipolohový ventil umožňuje snadnou regulaci filtru
dobře čitelný tlakoměr
rozměr balení: 58 x 39 x 55,5 cm
hmotnost balení: 14,14 kgSoučástí filtrace jsou připojovací hadice, které jsou výrobcem uloženy uvnitř filtrační nádoby.