Béžová dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 160 x 200 cm

S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem interiéru nezabydlela. Jemné barvy snadno... více informací »
Béžová dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home
26 990 Kč
Ověřit dostupnost »
S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem interiéru nezabydlela. Jemné barvy snadno...

S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem interiéru nezabydlela. Jemné barvy snadno sladíte se zbylým nábytkem ložnice. Úložný prostor se postará o lůžkoviny, které nechcete mít zrovna na očích. Posteli nechybí ani lamelový rošt. Ke spokojenosti zbývá už jen dokoupit matraci.

Tento akční kus Béžová dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 160 x máte možnost nakoupit bez obtíží tu na webu umístěný v sekci dvoulůžkové manželské postele! Podívejte se na parádní produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Guy Laroche Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Guy Laroche Home pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží.

Super produkt Béžová dvoulůžková postel s roštem od přední značky Guy Laroche Home je k sehnání na našich stránkách teď skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 26 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,