Bílá dřevěná TV komoda Folke Nottingham, délka 160 cm

16 299 

Bílá dřevěná TV komoda Folke Nottingham, délka 160 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílá dřevěná TV komoda Folke Nottingham, délka 160 cm od předního výrobce Folke ze skvělou cenu 16299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | TV stolky a sestavy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1002388 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Bílá dřevěná TV komoda Folke Nottingham, délka 160 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Vítejte ve svém snovém zámku. Značka Folke přináší kvalitní nábytek, který dýchá nostalgií a romantickými příběhy. Neostýchejte se kombinovat současné prvky s osobitými kousky. Praktická komoda se stane určujícím prvkem interiéru. Pusťte se do organizování svých nezbytností a vzpomínek v elegantní podobě.. Neváhejte a nakupte Bílá dřevěná TV komoda Folke Nottingham, délka 160 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | TV stolky a sestavy rozzáří vaši domácnost. Značka Folke dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Folke

Značka Folke vyrábí úžasný nábytek, který vnese k vám domů kus přírody. Je vyroben z masivních kusů dřeva v podobě dubu, který patří mezi ty nejkvalitnější, tvrdé dřeviny, velmi vhodné pro výrobu nábytku. Kombinuje zcela nezaměnitelný dřevěný materiál s velmi jednoduchým stylem severských zemí. Přirozená krása dřeva v sobě pojí sofistikovaný design a krásné vzory. V jednoduchosti je krása a návrháři značky Folke to dobře vědí.

Výrobci

Pin It on Pinterest