Bílá forma na 3 nanuky s oranžovým lemem ZOKU Popsicles

1 359 

Kvalitní Bílá forma na 3 nanuky s oranžovým lemem ZOKU Popsicles od předního výrobce ZOKU ze skvělou cenu 1359 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 283378 Kategorie: ,

Popis

Popis

Vyrobit nanuk za pouhých 7 minut? ANO! Se zmrzlinovačem ZOKU tohle dokážete dříve, než stačíte říct “zmrzlina”. A tak si můžete vytvořit chutnou a ledovou svačinku kdykoliv dostanete chuť na něco sladkého.

Návod:
1. Nechte zmrzlinovač minimálně 8 hodin v mrazáku
2. Vložte držátka do forem
3. Naplňte formy až po rysku chlazenou šťávou či jogurtem
4. Sledujte, jak se vám během 7 až 9 minut vytvoří nanuky!

. Neváhejte a nakupte Bílá forma na 3 nanuky s oranžovým lemem ZOKU Popsicles, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje rozzáří vaši domácnost. Značka ZOKU dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

ZOKU

Značka ZOKU ví, jak vám pomoci v úmorném horku svými produkty. V horkém letním dni si chceme všichni dopřát úžasné osvěžení lahodnou zmrzlinou. Se zmrzlinovači značky Zoku si ji můžete sami vyrobit přesně tak, jak ji máte vůbec nejraděj v pohodlí svého domova, z vlastních ingrediencí. Formy a výrobníky zmrzlin či ledové tříště jistě během léta využijete naplno. Ledová tříšť, milkshake, čerstvá zmrzlina nebo lahodný nanuk, to vše si připravíte ze šťávy, mléka, jogurtu či rozmixovaného ovoce.

Výrobci