Bílá komoda z dubového dřeva s 5 zásuvkami HARTÔ Marius

38 399 

Bílá komoda z dubového dřeva s 5 zásuvkami HARTÔ Marius
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílá komoda z dubového dřeva s 5 zásuvkami HARTÔ Marius od předního výrobce HARTÔ ze skvělou cenu 38399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1066804 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bílá komoda z dubového dřeva s 5 zásuvkami HARTÔ Marius
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jak elegantně vyřešit úložné prostory v domácnosti? Francouzská značka HARTÔ má celou řadu svěžích nápadů, které propojují moderní design s nádechem retro nostalgie. Hravé nápady v v prvotřídním dřevěném zpracování? To je neodolatelná kombinace.
Tento kousek je vyroben z kvalitního masivního dubového dřeva, které je pověstné svou výjimečnou odolností a krásnou kresbou. Navíc váš interiér naplní nezaměnitelnou vůní.

Svěží nápady a produkce stavěná na bohatých zkušenostech – právě tato idylická symbióza charakterizuje značku Harto. Dává prostor mladým talentovaným návrhářům a podporuje je v tvorbě zázemím zkušeného týmu výroby a distribuce. Osvěžte své bydlení kousky, které nejen okouzlí na první pohled, ale stanou se mi nedílnou součástí vašeho domova. Jejich prvotřídní materiály jsou zárukou dlouhotrvající nezaměnitelné kvality.. Neváhejte a nakupte Bílá komoda z dubového dřeva s 5 zásuvkami HARTÔ Marius, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka HARTÔ dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

HARTÔ

Francouzská designérská značka HARTÔ nechává vyniknout mnoha mladým talentovaným návrhářům a v jejich výtvorech je to vidět. Nábytek, bytové doplňky a dekorace mají vždy zajímavý nápad a design. Spojení svěžích nápadů, kvalitního provedení, prvotřídních materiálů a produkce postavená na bohatých zkušenostech této značky pomáhá vytvářet zcela jedinečné kousky, které se stanou krásnou, vysoce estetickou a současně i funkční dominantou každého interiéru.

Výrobci

Pin It on Pinterest