Bílá volně stojící lampa s odkládacím prostorem Woodendot Ka L

16 999 

Kvalitní Bílá volně stojící lampa s odkládacím prostorem Woodendot Ka L od předního výrobce Woodendot ze skvělou cenu 16999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Volně stojící lampy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 702480 Kategorie: ,

Popis

Popis

Volně stojící lampa Ka vyzařuje všeobklopující světlo. Její design je jednoduchý a elegantní, o což se zasluhují především stylové bukové latě připomínající stativ, které jsou spojeny koženým vláknem. Na vrchu je pak kovové stínidlo, které filtruje světlo přes bavlněný difuzér.

Ka existuje ve dvou variantách – s praktickým koženým odkládacím prostorem, který lampě dodává unikátnost, a bez něj.. Neváhejte a nakupte Bílá volně stojící lampa s odkládacím prostorem Woodendot Ka L, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Volně stojící lampy rozzáří vaši domácnost. Značka Woodendot dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Woodendot

Značka Woodendot přináší jedinečný nábytek, doplňky i organizéry. Jde o ručně vyrobené kousky tradičními umělci ze španělského regionu Tierra de Pinares. Čerpají inspiraci v jemných křivkách létajících ptáků, které daly organizérům název Pelican. Byly navrženy tak, aby s velmi nenápadnou grácií vystoupily z všedního prostoru a připomínají rozevřená křídla těchto kouzelných ptáků. Poskytují prostor na vystavení všech oblíbených dekorací i praktických věcí a mají i háčky na zavěšení.

Výrobci