Černé houpací křeslo Purple Frog Hang

9 399 

Černé houpací křeslo Purple Frog Hang
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Černé houpací křeslo Purple Frog Hang od předního výrobce Purple Frog ze skvělou cenu 9399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1019194 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Černé houpací křeslo Purple Frog Hang
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Houpací křesílka vyzývají k příjemnému odpočinku po dlouhém školním či pracovním dni. Ty od holandské značky Purple Frog v sobě ale kromě pohodlné konstrukce skrývají i něco navíc:

⦁ snadná údržba
⦁ nosnost až 120 kg
⦁ pevný a odolný materiál
⦁ vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru
⦁ měkký sedák, díky kterému nehrozí nebezpečí úrazu

Na pohodové chvíle strávené v křesílku Hang budete s celou rodinnou vzpomínat i po letech ♥. Neváhejte a nakupte Černé houpací křeslo Purple Frog Hang, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě rozzáří vaši domácnost. Značka Purple Frog dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Purple Frog

Holandská značka Purple Frog nabízí houpací křesílka, která přímo vyzývají k příjemnému odpočinku po dlouhém dni. Pohodlné konstrukce přináší i snadnou údržbu, nosnost až 120 kg, pevný a odolný materiál a jsou vhodné jak do interiéru, tak i do exteriéru. Nadchne vás měkký sedák, díky kterému nehrozí žádné nebezpečí úrazu. Na pohodové chvíle se budete vždy těšit. S těmito kousky budou vaše děti v bezpečí a užijí si spoustu zábavy. Užijete si je i v dospělosti.

Kategorie

Výrobci