Černý jídelní stůl se sklápěcí deskou Folke Olivia, délka 80 + 30 cm

7 799 

Kvalitní Černý jídelní stůl se sklápěcí deskou Folke Olivia, délka 80 + 30 cm od předního výrobce Folke ze skvělou cenu 7799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1002400 Kategorie: ,

Popis

Popis

Zvolání „ke stolu“ ve vás probouzí Pavlovův reflex?
Radost z jídla je mnohonásobně větší, když je sdílená, proto udělejte u této tabule místo pro své blízké a vychutnejte si společnou hostinu.
Důvodem k setkání nad dobrým jídlem může být klidně i koupě nového kvalitního stolu značky Folke, který unese i ty nejdekadentnější hody.. Neváhejte a nakupte Černý jídelní stůl se sklápěcí deskou Folke Olivia, délka 80 + 30 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Folke dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Folke

Značka Folke vyrábí úžasný nábytek, který vnese k vám domů kus přírody. Je vyroben z masivních kusů dřeva v podobě dubu, který patří mezi ty nejkvalitnější, tvrdé dřeviny, velmi vhodné pro výrobu nábytku. Kombinuje zcela nezaměnitelný dřevěný materiál s velmi jednoduchým stylem severských zemí. Přirozená krása dřeva v sobě pojí sofistikovaný design a krásné vzory. V jednoduchosti je krása a návrháři značky Folke to dobře vědí.

Výrobci