Červený stojan s pěti noži Vialli Design

779 

Kvalitní Červený stojan s pěti noži Vialli Design od předního výrobce Vialli Design ze skvělou cenu 779 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Nože. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 545 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní čepele a ergonomická rukojeť dělají z nožů bezvadné pomocníky pro každého kuchaře. Kromě toho jsou nože uloženy v reprezentativním bloku, který doplní každou moderní kuchyň. Sada se skládá z pěti nožů, a to nože kuchyňského (20 cm), na chleba (20 cm), na maso (20 cm), z nože univerzálního (12 cm) a z nože na loupání a odřezávání (9 cm).
– Materiál: nerez ocel, dřevo, plast
– Obsah: Kuchyňský nůž (20 cm), nůž na chleba (20 cm), nůž na maso (20 cm), univerzální nůž (12 cm), nůž na loupání a odřezky (9 cm)
– Poznámka: není vhodné do myčky na nádobí. Neváhejte a nakupte Červený stojan s pěti noži Vialli Design, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Nože rozzáří vaši domácnost. Značka Vialli Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Vialli Design

Mladá a inovativní značka Vialli Design přináší pestré barvy a moderní design se zachováním maximální funkčnosti. Všechny produkty k sobě navzájem ladí a můžete si s nimi zařídit svou kuchyň, jídelnu i byt od základů až po konečné maličkosti a dekorace. Vsaďte na jedinečné tvary příborů, ostré nože, servírovací tácy, mísy, držáky, hrnky, skleničky, chňapky a spousta dalších doplňků, které ve vaší domácnosti nemohou chybět.

Výrobci