Dřevěný rozkládací jídelní stůl Castagnetti Avolo, 110 cm

28 219 

Dřevěný rozkládací jídelní stůl Castagnetti Avolo, 110 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dřevěný rozkládací jídelní stůl Castagnetti Avolo, 110 cm od předního výrobce Castagnetti ze skvělou cenu 28219 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 857062 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Dřevěný rozkládací jídelní stůl Castagnetti Avolo, 110 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Každá domácnost potřebuje bytelný jídelní stůl, k němuž se pohodlně vejde celá rodina! Tenhle krásný kousek od Castagnetti je rozkládací, takže i když třeba očekáváte hosty, postačí.

O značce:

Castagnetti, to je tradiční italská nábytkářská značka, která jde s dobou.
Zrodila se na počátku 30. let v údolí Enza, odkud se láska k ní postupně rozšířila do celého světa. Tehdy se tu soustředili především na výrobu proutěných košů, ale jak společnost rostla, získával nábytek na důležitosti.
V současnosti nabízí Castagnetti širokou škálu kvalitního nábytku: od kolekcí moderních, přes ty klasické, až ty ve stylu shabby chic.. Neváhejte a nakupte Dřevěný rozkládací jídelní stůl Castagnetti Avolo, 110 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Castagnetti dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Castagnetti

Italská značka Castagnetti vám otevřete dveře plné designového šarmu a smyslu pro krásu v podobě skvělých kousků shabby nábytku, který vyniká svým neotřelým vzhledem, vysokou kvalitou dřeva i látek, ze kterých je vyroben. Tvrdé domácí i exotické dřeviny jsou velmi stabilní, odolávají vlhkosti a nepraskají. Itálie je domovem mistrů šéfkuchařů, módních domů i velmi talentovaných designerů nábytku. Dozdobte svůj interiér.

Výrobci

Pin It on Pinterest