Hnědá kancelářská kožená židle Kare Design Cigar

38 599 

Hnědá kancelářská kožená židle Kare Design Cigar
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Hnědá kancelářská kožená židle Kare Design Cigar od předního výrobce Kare Design ze skvělou cenu 38599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Kancelářské židle. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 989226 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Hnědá kancelářská kožená židle Kare Design Cigar
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá každé umělecké srdce ♥

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.. Neváhejte a nakupte Hnědá kancelářská kožená židle Kare Design Cigar, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Kancelářské židle rozzáří vaši domácnost. Značka Kare Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Kare Design

Značka Kare Design je zcela nezaměnitelná a její nábytek či doplňky mají neodolatelný vzhled. Nábytek, dekorace, doplňky a svítidla značky Kare Design jsou v neuvěřitelných tvarech, z vysoce kvalitních materiálů, mají precizní zpracování a jsou plné fantazie, originality a nadčasovosti. Plyne z nich neutichající inspirace, která dokáže hravě přetvořit každý váš interiér. Váš prostor bude rázem útulný a budete se do něj velmi rádi vracet. Tahle značka totiž ví, co dělá a dělá to velmi dobře.

Výrobci