Nejprodávanější produkty
Nejnovější produkty

Jednolůžkové postele jsou komfortní i praktické. Jednolůžka mohou být rozkládací nebo s úložným prostorem, což oceníte zejména v malém bytě. Mezi nejkvalitnější patří postele z masivu s vysokou odolností a dlouhou životností. Pro kvalitní spánek potřebujete kvalitní matraci s vhodným roštem. Matrace mají několik stupňů tvrdosti a pod ně patří kvalitní lamelový rošt. Dřevěné jednolůžkové postele mají i kvalitní rám. Konstrukce je vertikálně i horizontálně stabilní, pevná a robustní. Dekor dřevěné postele by měl ladit s dekorem nočního stolku a ostatního nábytku v ložnici.

Kovové postele musí mít pevné spoje, vyšší nosnost a nenáchylné k vrzání nebo prasknutí. Jednolůžkové postele mohou být s úložným prostorem, kam dáte polštáře a povlečení, sezónní oblečení, sportovní pomůcky, elektroniku, hračky a další věci. Jednolůžkové rozkládací postele využijete hlavně pro návštěvy. Kvalitní rošty a matrace zaženou bolavá záda. Vyberte si ty pravé postele, rošty a matrace.
V kategorii jednolůžkové postele si právě teď můžete vybírat z nabídky 341 produktů a zakoupit na pár kliknutí za internetové ceny.