Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotografii je levý roh Kvalitní... více informací »
Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo
Značka: SGN
26 249 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotografii je levý roh Kvalitní...

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je levý roh
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Stabilní dřevěná konstrukce
Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku! 

 
Rozměry: 
326x225xcm
Výška: 85cm 
Rozklad: nerozkládací Oblíbený výrobek Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete pořídit teď tady na webu umístěný v sekci sedačky tvaru u! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky značky SGN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka SGN má špičkový sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Oblíbený a akční produkt Kvalitní sedací souprava tvaru U od společnosti s úžasnou pověstí SGN snadno můžete najít zde nyní skutečně levně. Zrovna teď v akci za 26 249 Kč.