Lavice z dubového dřeva s bílou příčkou HARTÔ Hector

26 099 

Lavice z dubového dřeva s bílou příčkou HARTÔ Hector
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Lavice z dubového dřeva s bílou příčkou HARTÔ Hector od předního výrobce HARTÔ ze skvělou cenu 26099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Lavice. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1066758 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Lavice z dubového dřeva s bílou příčkou HARTÔ Hector
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Francouzský design má ve světě zvučné jméno už léta a značka HARTÔ se rozhodně řadí k těm, které jeho slávu velebí v tom nejlepším slova smyslu. Spojuje svěží nápady a produkci stavěnou na bohatých zkušenostech. Mladí návrháři spolupracují s týmem ostřílených výrobců a distributorů a společně vytváří kousky, které se stanou estetickou i funkční dominantou interiéru. Používají výhradně kvalitní materiály, proto se na jejich výrobky můžete opravdu spolehnout.. Neváhejte a nakupte Lavice z dubového dřeva s bílou příčkou HARTÔ Hector, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Lavice rozzáří vaši domácnost. Značka HARTÔ dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

HARTÔ

Francouzská designérská značka HARTÔ nechává vyniknout mnoha mladým talentovaným návrhářům a v jejich výtvorech je to vidět. Nábytek, bytové doplňky a dekorace mají vždy zajímavý nápad a design. Spojení svěžích nápadů, kvalitního provedení, prvotřídních materiálů a produkce postavená na bohatých zkušenostech této značky pomáhá vytvářet zcela jedinečné kousky, které se stanou krásnou, vysoce estetickou a současně i funkční dominantou každého interiéru.

Výrobci

Pin It on Pinterest