Mapa světa The Future Mapping Company Monochrome World Map, 130 x 72 cm

799 

Kvalitní Mapa světa The Future Mapping Company Monochrome World Map, 130 x 72 cm od předního výrobce THE FUTURE MAPPING COMPANY ze skvělou cenu 799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Obrazy, rámy a tabule. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 90611 Kategorie: ,

Popis

Popis

Takový pohled na Svět asi neznáte.

Vypadá totiž jako záznam z vesmírné lodi vzatý kolem dokola celé Země. Díky tomu The Future Mapping Company dávají klasickým mapám nový rozměr, který je zasazuje do 21. století, ale klidně i dále.

Mapa je vytištěna na papír se saténovou úpravou, a to speciální technikou, která umožňuje použití fascinujících metalických barev, výrazných linií i sytosti. Moře a oceány se tak lehce lesknou a dělají z mapy skvost, nad kterými si, lidově řečeno, sednete na zadek. S touhle mapou poznáte krásu světa z úplně jiného úhlu!

VAROVÁNÍ!
Kovové odlesky ve vás rozbuší touhu procestovat alespoň prstem celý svět kolem dokola.
– Materiál: papír se saténovou úpravou s kovovými i lesklými odlesky
– Rozměry: 130 x 72 cm
– Měřítko: 1 ku 35 000 000
– Poznámka: mapa je bez rámu. Neváhejte a nakupte Mapa světa The Future Mapping Company Monochrome World Map, 130 x 72 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Obrazy, rámy a tabule rozzáří vaši domácnost. Značka THE FUTURE MAPPING COMPANY dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

THE FUTURE MAPPING COMPANY

Značka THE FUTURE MAPPING COMPANY vás ohromí svými nástěnnými mapami v mnoha provedeních. unikátní mapy ocení všichni milovníci cestování a vůně dálek. Mapy vznikají pomocí speciální tiskařské techniky. Ta umožňuje tisk velmi výraznými a zcela fascinujícími metalickými barvami. Zaujmou vás výrazné linie a sytost barev. Tyhle mapy vám dají poznat krásu světa ze zcela nového úhlu pohledu. Mapy se hodí do bytů, domů, konferenčních místností i pracoven.

Výrobci