Matrace Karla 120×200 cm

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura... více informací »
Matrace Karla 120x200 cm
Značka: MTN
6 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura...

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura matrace je zodpovědná za cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky tomu nedochází k zadržování vlhkosti a nepodporuje se růst plísní. -hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti -7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin/m2) -struktura otevřených buněk/ latex 3 cm    
Tento výjimečný kousek získáte aktuálně na stránkách ve známé sekci matrace! Nyní můžete získat akční výrobky z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka MTN vám může nabídnout špičkové zboží. Podívejte se sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další zboží od výrobce MTN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek Matrace Karla 120x200 cm od odblíbeného výrobce MTN můžete dostat právě teď v naší nabídce v akci. Nabídky již od 6 899 Kč.