Mramorový konferenční stolek s konstrukcí v barvě mosazi RGE Accent, šířka 75 cm

9 499 

Kvalitní Mramorový konferenční stolek s konstrukcí v barvě mosazi RGE Accent, šířka 75 cm od předního výrobce RGE ze skvělou cenu 9499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 635386 Kategorie: ,

Popis

Popis

RGE je švédský výrobce nábytku, který se drží hesla, že “funkčnost by se měla potkávat s ideální formou”.

Proto je i její konferenční stolek ukázkou moderního a seversky laděného designu, který nedbá jen na vizuální stránku, ale i tu funkční. Deska odkládacího stolku je vyrobena z bytelného mramoru, podnož je pak kovová.. Neváhejte a nakupte Mramorový konferenční stolek s konstrukcí v barvě mosazi RGE Accent, šířka 75 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka RGE dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

RGE

Jedinečná švédská značka RGE je výrobcem nábytku, pro který je hlavním cílem jeho funkčnost zpracovaná do zcela ideální formy designu. Značka RGE nepřináší pouze skvělou vizuální podobu, ale i i praktické produkty s každodenním užitkem v každém kousku nábytku. Uhrane vás svým konceptem moderního, funkčního a tvarově vychytaného nábytku. V tomto podání dostává praktická stránka vyrobených kusů nábytku tu pravou a zcela jedinečnou formu.

Výrobci