Nízká vitrína s osvětlením kaia – bílá

Krásná vitrína s netradičním vlnitým dekorem upoutá na první pohled, a skvěle poslouží k vystavení vašich oblíbených sbírek a dekorací.... více informací »
Nízká vitrína s osvětlením kaia -
Značka: JL
7 998 Kč11 426 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Krásná vitrína s netradičním vlnitým dekorem upoutá na první pohled, a skvěle poslouží k vystavení vašich oblíbených sbírek a dekorací....

Krásná vitrína s netradičním vlnitým dekorem upoutá na první pohled, a skvěle poslouží k vystavení vašich oblíbených sbírek a dekorací. Vitrína se otevírá pomocí jedněch dvířek z 16mm silného MDF potaženého bílou folíí ve vysokém lesku a v kombinaci s 4mm silným tvrzeným sklem. Korpus tloušťky 38mm tvoří kombinace lamina v křišťálově bílé barvě, lakovaného UV lakem s vysokým leskem, díky čemuž je odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardní metodou lakování, a 6mm tlusté tvrzené sklo. V horní části nelze přehlédnout ozdobný díl z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Spoustu úložného místa zaručují dvě vnitřní police z lamina v bílé barvě a jedna vnitřní police z tvrzeného skla. Součástí produktu jsou soft-close panty pro pomalé a tiché zavírání a nechybí ani 0,6W LED osvětlení, přispívající k uvolněné atmosféře vašeho domova.

 

Rozměry nízké vitríny Kaia jsou 65x120x40cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.

Tento levný produkt Nízká vitrína s osvětlením kaia - JL jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 7 998 Kč.