Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky PT LIVING

Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky

439 Kč

Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky co nám dodává PT LIVING - toto zboží si můžete zakoupit v akci za 419 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: AF193016089
Do obchodu

Popis

PT LIVING

Usmějte se na sebe do zrcadla každé ráno. Pozitivní vztah k sobě se kladně projeví i na vztazích s okolím, ale i na vaší úspěšnosti. Tento kousek bude dodávat slušivý šmrnc nejen vaší tváří, ale i celému interiéru.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. - Rozměry: 22 x 0.8 x 39 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 600 g - Materiál: sklo, polyurethan

Více o produktu: Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky

  • Název: Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky
  • Cena: 419 Kč
  • Výrobce: PT LIVING
  • Doba doručení: 16
Nizozemská značka PT LIVING přináší notnou dávku minimalistického, moderního i tradičního designu, který umí být zatraceně šik. Přesně takové jsou veškeré dekorace a doplňky nadčasové značky PT LIVING. Tyto kousky nadchnou všechny fanoušky minimalistického scandi a každý z vás si přijdete na své. Umí do svých produktů vnášet prvky specifického designu s výjimečnou a nadčasovou jednoduchostí. Interiérové doplňky umí být velmi výrazné i elegantní zároveň.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky PT LIVING

Nástěnné zrcadlo ve stříbrné barvě PT LIVING Cheeky

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce