Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage

Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage, 5 l

849 Kč

Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage, 5 l s osvědčenou značkou KILNER - tento hit můžete pořídit téměř zdarma za 799 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pět set korun. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: AF193028888
Do obchodu

Popis

KILNER

Na letní garden party nebo večeři s přáteli se vám jistě bude hodit praktický nápojový automat. Můžete si dokonce vybrat z různých stylů a barev. A bavit bude i děti. Pitný režim se jim bude dodržovat mnohem snáz. Historie značky Kilner začíná v roce 1842 v Anglii. John Kilner vytváří první sklenice a lahve, které jsou i po 175 letech mimořádně oblíbené nejen pro svou kvalitu a praktičnost ale i pro design. Původní a nejlepší - to jsou sklenice Kilner! Objevte nejen sklenice ale i doplňky nebo vychytávky od této velmi sympatické značky. - Rozměry: 25 x 30 x 19 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.23 kg - Objem: 5 l - Materiál: sklo - Mytí: myjte pouze ručně - Upozornění: do nádoby nikdy nelijte rovnou horkou vodu, mohla by prasknout

Více o produktu: Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage, 5 l

  • Název: Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage, 5 l
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Kilner
  • Doba doručení: 2
Značka Kilner nabízí úžasné pomocníky do kuchyně, spíže i celé domácnosti. Vaše interiéry změní jako mávnutím kouzelného proutku a navíc vám spoustou pomůcek a vychytávek ušetří spoustu práce. A ten design! Naprosto vás ohromí. Její sklenice na zavařování nesou jméno jejich tvůrce. John Kilner ve své severoanglické sklárně v roce 1842 s tvořil ty první. Sklenice a lahve Kilner jsou ale naprosto precizní. Použité sklo nemá vzduchové bubliny, je vysoce odolné a víčka těsní dokonale.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage

Skleněný nápojový automat s kohoutkem Kilner Vintage, 5 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce