Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex Metaltex

Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex

189 Kč

Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex od populárního výrobce Metaltex - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 199 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: AF193029424
Do obchodu

Popis

Metaltex

Říká se, že kuchyně je srdcem domova a stejně jako o srdce, je důležité se o ni dobře starat. Zvládá toho opravdu hodně. Od bleskurychlých ranních příprav, kdy pravou rukou chystáme svačiny a levou uklízíte překážející nádobí, až po společné poklidné vánoční pečení. Kuchyně by měla být připravena na různé zátěžové situace a proto je nezbytná efektivní organizace Doplňky Metaltex jsou chytře navrženy tak, aby pokryly všechny možné slabiny našich kuchní a přitom vypadaly skvěle. Vyrobeny jsou z kvalitního kovu s antikorozní úpravou, takže jde o pomocníky, na které můžeme dlouhodobě spoléhat. - Rozměry: 14 x 28 x 6 cm - Materiál: kov lakovaný Polythermem ® (speciální antikorozní a protiprachový potah) - Vlastnosti: polythermová úprava povrchu chrání kov před korozí

Více o produktu: Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex

  • Název: Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce: Metaltex
  • Doba doručení: 2
Značka Metaltex vám pomůže hravě vyřešit všechny vaše problémy s nedostatkem úložného prostoru. Nabízí spoustu vychytávek, které ve vaší domácnosti stoprocentně využijete. Mezi úložnými policemi, různými stojany a věšáky navíc také najdete i ty, které není třeba složitě vrtat do zdí a v klidu a pohodě je umístíte kamkoliv. Naučte se hospodařit s prostorem. Tato značka prostě ví, jak vám usnadnit práci.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex Metaltex

Závěsný držák na hrnky v měděné barvě Metaltex

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce