FURNI

Patrová postel s úložným prostorem a schůdky cody 90x200cm – dub

Žádaný produkt Patrová postel s úložným prostorem a schůdky CLK snadno najdete v naší online nabídce v bezva akci. Akční ceny již od 20 948 Kč.
Patrová postel s úložným prostorem a schůdky
Do obchodu »
Značka: CLK
20 948 23 275 Kč Sleva -9%
Popis produktu

Chcete pořídit postel snů a zároveň ušetřit místo v pokoji? Praktickým řešením je patrová postel Cody, která zabere minimum potřebného místa. Postel je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva.

 

Na horní lůžko je zajištěn přístup schůdky, které jsou rafinovaně zhotoveny jako úložný prostor o různé hloubce. Pomocí otvorů se otevírají jednotlivá dvířka, a to směrem dolů. Jedná se tedy o úložný prostor s výklopným systémem dvířek. Pro posílení bezpečnosti jsou schůdky vybaveny zábranou z obou stran. Na obou bočních deskách horního lůžka jsou výřezy pro snadný přístup. Můžete se tedy rozhodnout, z jaké strany budete chtít na postel vystupovat. Nevyužívaný výřez je možné uzavřít deskou, která je zhotovená jako odkládací prostor na drobnosti. S umístěním schůdků si tedy dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda je umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži. Součástí horního lůžka je kovové zábradlí.

 

Pod dolním lůžkem se nachází přistýlka 90x200cm a dvě zásuvky na kolečkách. Přistýlka má deskový rošt a je potřeba do ní pořídit matraci o výšce maximálně 16cm. Postel je tak vhodná až pro tři děti. Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Doporučená výška matrací do postelí je do 23cm. Postel Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Nosnost každého z lůžek je 130kg.

 

Rozměry patrové postele Cody (i se schůdky) jsou 95x247x176cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.