Přírodní bočnice k posteli Benlemi Funny

569 

Kvalitní Přírodní bočnice k posteli Benlemi Funny od předního výrobce Benlemi ze skvělou cenu 569 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 906816 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Praktická bočnice k jednolůžkové posteli Funny, která zajistí bezpečnost vaší ratolesti.

Postýlku samotnou je třeba koupit samostatně, dostupná je v několika rozměrech:

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 80 x 160 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 90 x 160 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 80 x 180 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 80 x 180 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 90 x 180 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 80 x 200 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny, 90 x 200 cm.

Jednolůžková postel Benlemi Funny,120 x 200 cm.. Neváhejte a nakupte Přírodní bočnice k posteli Benlemi Funny, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Benlemi dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Benlemi

Česká značka Benlemi přináší neuvěřitelné dětské postýlky. Tyto dětské postýlky vznikají ze skvělých nápadů českých designérů a následně pod rukama velmi zručných řemeslníků v podniku sídlícím poblíž Opavy. Všechny postýlky jsou z lepeného smrkového a borovicového dřeva zbaveno všech nerovností a suků. Je tedy dbáno na to, aby u nich nebylo viditelné žádné zakřivení, nerovnosti, poškození a popraskání. Tyto postýlky jsou prostě dokonale kouzelné.

Výrobci