Rohová pohovka ava acrux levá – gusto 86

Rohová pohovka Acrux jes tvrdším sezením, jako výplň jsou použity vlnovce. Stojí na stříbrných nožičkách. Opěrák je pevný.... více informací »
Rohová pohovka ava acrux levá
Značka: DRE
24 460 Kč
Ověřit dostupnost »
Rohová pohovka Acrux jes tvrdším sezením, jako výplň jsou použity vlnovce. Stojí na stříbrných nožičkách. Opěrák je pevný....

Rohová pohovka Acrux jes tvrdším sezením, jako výplň jsou použity vlnovce. Stojí na stříbrných nožičkách. Opěrák je pevný. Součástí pohovky je i úložný prostor a rozkládací automatický systém. Hodí se i do prostoru – má čalounění i na zadní části. Pohovka je díky rozměrům lůžka (120x200cm) vhodná i na příležitostné spaní. Barvu potahu si můžete vybrat ze 4 odstínů. Sezení má ve výšce 41 cm. Varianta rohu je levá. Ostatní barevné provedení naleznete v souvisejících produktech. Rozměry pohovky jsou: 90x248x156 cm (v,š,h.) Tento neodolatelný kus Rohová pohovka ava acrux levá – gusto 86 je k získání také tu na webu zařazený v sekci rozkládací pohovky! Připravili jsme ještě podobné zboží z naší rubriky v akci! Oblíbený výrobce DRE má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky DRE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Rohová pohovka ava acrux levá DRE snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě v akci. Momentálně v akci za 24 460 Kč.