Rozkládací jídelní stůl Fameg Gerdi

20 099 

Kvalitní Rozkládací jídelní stůl Fameg Gerdi od předního výrobce Fameg ze skvělou cenu 20099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 659882 Kategorie: ,

Popis

Popis

Je vyroben z bukového dřeva, svými tvary je moderní i klasický zároveň a ještě se vám přizpůsobí.

Takový je jídelní stůl Fameg, který v případě větší návštěvy můžete rozložit.

Fameg je značka, která se odkazuje na tradiční řemeslo a klasické procesy výroby. A tak i každý jejich kus nábytku projde pod rukama několika řemeslníků, kteří neponechávají nic náhodě.

Ve světě masové a tovární výroby jde tak o vyzdvižení krásné tradice a respektu k dějinám výroby nábytku.. Neváhejte a nakupte Rozkládací jídelní stůl Fameg Gerdi, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Fameg dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fameg

Značka Fameg vám zaručí skvělé posezení, které bude krásné i na pohled. Společnost Fameg dodržuje tradiční postupy výroby a v jejich bohatém portfoliu najdete i zcela jedinečně ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem velmi slavného Michaela Thoneta. Na každé židli vždy pracuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtisknou své vize, precizní zpracování, poctivé umělecké řemeslo a kus historie. Konečný výsledek posuďte sami. Tyhle židle jsou prostě jedinečné.

Výrobci