Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Sphere, 385 ml

649 

Kvalitní Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Sphere, 385 ml od předního výrobce Nachtmann ze skvělou cenu 649 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 130551 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Tvorby Romana Kvity, studenta VŠUP v Praze, si povšimla i bavorská sklárna Nachtmann, která tak s ním navázala spolupráci a nechala mu volnou ruku pro vznik nové kolekce křišťálového skla Sphere. Za ni dostal v roce 2015 ocenění Red Dot Design Award.
Roman během svých návrhů experimentuje s tvary a prolínání světla, přiznává strukturu a nechává tak vyniknout propojení organického designu s vyspělými technologickými možnostmi. Sphere, to je designové umění, kolekce, která si však neříká o to, abyste ji nechali vystavenou jen za sklem vitríny. Je navržena tak, abyste ji mohli používat každý den, při každé příležitosti. Proto je také sklo vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své jídelně.
– Materiál: křišťálové sklo
– Objem: 385 ml
– Výška: 15,1 cm
– Sada: 4x sklenice
– Design: český designér Roman Kvita
– Sklárna: Nachtmann, Německo
– Ocenění: Bayerischer Staatspreis 2014
– Vlastnosti: vhodné do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby. Neváhejte a nakupte Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Sphere, 385 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky rozzáří vaši domácnost. Značka Nachtmann dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Nachtmann

Zajímavá značka Nachtmann je vlastně německá sklárna, která nabízí úžasné skleněné produkty. Své počátky datuje překvapivě až do roku 1834 a dlouholetá tradice precizního sklářského řemesla je na výrobcích znát. Už na počátku se soustředila zejména na skleněné výrobky s vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, které umí být současně i praktické. Můžete je používat každodenně ve své jídelně a nikdy se vám jejich vzhled neomrzí. Skleničky, mísy i vázy jsou prostě úžasné.

Výrobci