Sada 5 nožů z nerezové oceli se stojanem Brandani Rose Gold

2 109 

Kvalitní Sada 5 nožů z nerezové oceli se stojanem Brandani Rose Gold od předního výrobce Brandani ze skvělou cenu 2109 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Nože. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 816368 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Nůž je základem celé kuchyně. Bez nože by každá hospodyňka i pravý gurmán byli doslova nahraní. Vybavte tedy svou kuchyň kvalitními noži z nerezové oceli. Pečujte o ně a ony se vám odvděčí. Tyhle jsou navíc v oblíbené rose gold barvě, která letos doslova vládne kuchyňskému designu!

Nože myjte opatrně v teplé vodě, ihned je utřete utěrkou a vložte do bloku na nože. Tak vám vydrží dlouhé roky.. Neváhejte a nakupte Sada 5 nožů z nerezové oceli se stojanem Brandani Rose Gold, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Nože rozzáří vaši domácnost. Značka Brandani dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brand ani

Italská značka Brandáni přináší unikátní design do oblasti bytového designu. Italští designéři  jsou velcí požitkáři, kteří milují dobré jídlo, krásné oblečení, auta i styl bydlení. Potrpí si na doplňky a to i na ty bytové. Milují krásu ve všech tvarech a podobách. Jejich vytříbenost vkusu a vrozené estetické cítění stojí za to. Italská značka Brandani udělá z každého kousku hotové umělecké dílo. Italská vášeň pro estetiku, neotřelý design a um italských návrhářů dokáže hotové divy.

Výrobci