Sada 6 šálků s podšálkem z bílého porcelánu Duo Gift, 170 ml

939 

Kvalitní Sada 6 šálků s podšálkem z bílého porcelánu Duo Gift, 170 ml od předního výrobce Duo Gift ze skvělou cenu 939 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Na svatbu | Praktická výbava. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1004494 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Duo Gift, to je porcelán, na který je radost pohledět. Je přesně vyznáním a ukázkou toho, že kultura jídla by si měla udržet svoji noblesní tradici, která znamená rodinu, přátelé, dobré jídlo a zábavu. To vše na jednom místě a v jedné intenzivní chvíli.. Neváhejte a nakupte Sada 6 šálků s podšálkem z bílého porcelánu Duo Gift, 170 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Na svatbu | Praktická výbava rozzáří vaši domácnost. Značka Duo Gift dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Duo Gift

Značka Duo Gift přináší úžasný porcelán, jehož krása vás chytí za srdce. Vyzvedává kulturu jídla do neskutečných výšin a umí udržet noblesní tradici. Porcelán Duo Gift je vhodný do myčky a nebudete s ním mít žádné starosti. Je velmi krásný, nese v sobě známky něžné elegance, která navrací svět zpět k tradici. Díky porcelánu se konečně naučíte vychutnat si příjemné chvilky u kávy a čaje. Navraťte tomuto rituálu jeho noblesu a dělejte z mužů gentlemany a z žen pravé dámy.

Výrobci