Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, 180×200 cm, 2 noční stolky

Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, - Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi... více informací »
Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub
Značka: Sconto
9 499 Kč12 999 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost »
Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, - Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi...

Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, – Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva v dolní části čela, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Kování po stranách jsou decentním ozdobným prvkem. K celkové stabilitě postele přispívají nožky. Rám postele a čelo jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. V naší nabídce hravě vyberete rošt i matraci, aby byla postel kompletní. Doporučujeme vybrat lamelový rošt, který je kompatibilní k této konstrukci. Součástí jsou dva noční stolky, které vám poskytnou praktický úložný a odkládací prostor, který budete mít stále po ruce. Prostor je jednoduše rozdělen na otevřený v dolní části a krytý v podobě zásuvky s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání v horní části. Úchytky usnadňují manipulaci při každodenním užívání. Snadná a rychlá montáž. Pro tuto postel je vhodný speciální zesílený rošt, který naleznete v naší nabídce roštů. Výjimečný a žádaný produkt Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, 180×200 cm, 2 noční stolky je dostupný bez obtíží tady na našem webu v sekci manželské postele! Získejte oblíbené výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další zboží značky Sconto. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Sconto vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento exkluzivní výrobek Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, 180x200 cm, 2 noční Sconto jednoduše můžete najít zrovna skutečně výhodně! V akci za 9 499 Kč.