Šedá rohožka Tica Copenhagen Dot, 67 x 200 cm

2 199 

Kvalitní Šedá rohožka Tica Copenhagen Dot, 67 x 200 cm od předního výrobce Tica copenhagen ze skvělou cenu 2199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Koberce a předložky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1006996 Kategorie: ,

Popis

Popis

Praktická rohožka od Tica Copenhagen je ze 100% polyamidu, díky kterému je neuvěřitelně měkká, avšak trvanlivá. Navíc pohlcuje vlhkost a zachycuje nečistoty. Spodní část rohožky je z gumy pro lepší stabilitu a případnou ochranu podlahy.

O značce:
Značka Tica Copenhagen založila cílevědomá žena Tina Bremholm v roce 2008. Sama o svém přístupu tvorby své značky říká, že jí jde hlavně o funkčnost ve spojení s estetikou. Má zkrátka ráda věci s přidanou hodnotou, a které dělají člověku radost po více stránkách.

K nápadu s rohožkami jí přivedlo, jak tomu sama říká, její extrémní nadšení pro boty. Zaměřuje se tedy jak na ženy, tak i muže – zkrátka všechny, kteří chtějí o své boty pečovat stylovým a moderním způsobem.. Neváhejte a nakupte Šedá rohožka Tica Copenhagen Dot, 67 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Koberce a předložky rozzáří vaši domácnost. Značka Tica copenhagen dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Tica copenhagen

Značka Tica copenhagen je expertem na rohožky. Některé jsou gumové, jiné se dají prát v pračce. Zakladatelkou je Tina Bremholm a firma vznikla v roce 2008. Sama říká, že se snaží hlavně o funkčnost ve spojení s pěkným designem a estetikou. Nabízí produktu s přidanou hodnotou, které dělají lidem radost z více důvodů. Nápad vyrábět rohožky vznikl kvůli extrémní vášni pro boty. Zaměřuje se ale na ženy i muže, kteří chtějí o své boty pečovat stylově a s moderním designem.

Výrobci