Šedobílý odkapávač na nádobí Vialli Design Piano

979 

Kvalitní Šedobílý odkapávač na nádobí Vialli Design Piano od předního výrobce Vialli Design ze skvělou cenu 979 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 602972 Kategorie: ,

Popis

Popis

Mytí nádobí není příliš oblíbenou zábavou asi nikoho z nás, ale tak se přímo nabízí, abychom si ji alespoň trochu zpestřili – třeba právě odkapávačem od Vialli Design, který dodá trochu svěží design do vaší kuchyně.. Neváhejte a nakupte Šedobílý odkapávač na nádobí Vialli Design Piano, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky rozzáří vaši domácnost. Značka Vialli Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Vialli Design

Mladá a inovativní značka Vialli Design přináší pestré barvy a moderní design se zachováním maximální funkčnosti. Všechny produkty k sobě navzájem ladí a můžete si s nimi zařídit svou kuchyň, jídelnu i byt od základů až po konečné maličkosti a dekorace. Vsaďte na jedinečné tvary příborů, ostré nože, servírovací tácy, mísy, držáky, hrnky, skleničky, chňapky a spousta dalších doplňků, které ve vaší domácnosti nemohou chybět.

Výrobci