Šedý keramický stojan na kuchyňské nástroje T&G Woodware City

559 

Kvalitní Šedý keramický stojan na kuchyňské nástroje T&G Woodware City od předního výrobce T&G Woodware ze skvělou cenu 559 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 992474 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Značka T&G Woodware se svým designem vrací k tradicím anglického venkova. Preferuje jednoduchou eleganci, jemný dekor a tradiční materiály.. Neváhejte a nakupte Šedý keramický stojan na kuchyňské nástroje T&G Woodware City, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky rozzáří vaši domácnost. Značka T&G Woodware dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

T&G Woodware

Aglické kuchyňské doplňky značky T&G Woodware, které jsou velmi jemně zbarvené do krémových a pastelových barev přináší velký kus tradičních, starých, dobrých časů. Tyhle kousky vám skutečně pomohou zastavit čas. Kolekce z kvalitního porcelánu v duchu vintage krásně kombinovaná s dřevěnými doplňky a světlými odstíny vás chytí za srdce. Díky dózám budete mít doma vše uspořádané. Oceníte stojany, přenosky, prkýnka, mlýnky, poličky i držáky do své kuchyně.

Výrobci