Set porcelánové cukřenky a mléčenky Creative Tops Vintage Indigo

879 

Kvalitní Set porcelánové cukřenky a mléčenky Creative Tops Vintage Indigo od předního výrobce Creative Tops ze skvělou cenu 879 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Sítka a příslušenství. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 618122 Kategorie: ,

Popis

Popis

Jarní pastelové barvy a jemné vzory, to je to pravé pro duše tíhnoucí k romantice.

Vintage Indigo je kolekce nádobí a kuchyňských pomůcek, které vypadají jako louka plná kvítí. Ta navíc pochází od anglické značky Creative Tops, která chce, aby každý měl možnost vybrat si to, po čem touží jeho srdce.. Neváhejte a nakupte Set porcelánové cukřenky a mléčenky Creative Tops Vintage Indigo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Sítka a příslušenství rozzáří vaši domácnost. Značka Creative Tops dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Creative Tops

Značka Creative Tops přináší neskutečně romantický porcelán. Jarní pastelové barvy a jemné vzory, modrotisk a starodávné květy, ptáci a ostatní zvířata, vše pro pravé duše tíhnoucí k romantice. Vintage Indigo je kolekce nádobí plné kvítí. Pochází od anglické značky Creative Tops, která přináší možnost vybrat si to, po čem touží vaše srdce. Bílá a modrá klasika působí příjemně a klidně v kolekci nádobí Katie Alice Indigo. Růžičky najdete v každičkém kousku kolekce Katie Alice Ditsy Flower s atmosférou anglického venkova. Něžné doplňky Stir It Up či Garden oživí váš domov.

Výrobci