RECENZE: Stylově vybavený obývák levným nábytkem Julita 3
Hodnocení

Studentka Jana se před několika lety rozhodla přestěhovat se svým přítelem do bytu. Při studiu na vysoké škole jsou vždy finanční zdroje omezené a je třeba jakékoliv investice promýšlet a nakupovat s rozvahou. Studentské brigády vystačí většinou akorát na nájem, stravu a poplatky spojené se studiem a studenti vesměs moc neušetří.

Přítel měl byt vybaven nábytkem, který zdědil po prarodičích a společně se shodli, že by bylo dobré byt modernizovat. Jako jedna varianta byla vybavit byt nábytkem Ikea, ale nakonec se rozhodli být více originální a odlišit se od 90% ostatních domácností. Postupně začali vybavovat ložnici, kuchyň, předsíň a nakonec zbývalo vybavit to hlavní, místo odpočinku, relaxace a zábavy, obývací pokoj. Kdo se také měl pořád dívat na starou poškrábanou spíše stěnu s nefungujícími panty.

Po dokončení studií začala Jana pracovat. Tím pádem už bylo možné více investovat a vybrat pěknou obývací stěnu. Obývací stěna vám zůstane na dlouho a proto je důležité se správně rozhodnout. Levná obývací stěna vůbec nemusí znamenat, že je nekvalitní, jen je třeba vyrobena z levnějšího materiálu.

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita

 

 

Ze začátku jsme chtěli dát přednost nábytku, který si budeme moci osobně prohlédnout a osahat ze všech úhlů, proto jsme se vydali do všech různých obchodů s nábytkem, které se nacházeli v Brně a okolí. Bohužel nás nikde nic neoslovilo. To co by se nám líbilo bylo velmi drahé a to co bychom si mohli dovolit se nám zase nelíbilo zpracováním a barevným provedením. Chěli jsme minimalistický, moderní nábytek z tmavého dřeva. Nevadila by nám kombinace tmavého dřeva se světlými dekoracemi. Dalším požadavkem byl velký úložný prostor pro různé dokumenty, šanony a dále jsme zde chtěli uložit ložní prádlo jako ručníky, prostěradla atd. Bohužel v kamenných prodejnách nebylo nic podobného k sehnání za rozumné peníze a proto jsme se rozhodli vybrat nábytek online.

Obývací stěna Julita 3

Obývací stěna Julita 3 v barvě švestka / krém

Při hledání obývací stěny na e-shopech s nábytkem jsem konečně našla obývací stěnu, která se nám velmi líbila napohled a při zjištění ceny a možnosti dokoupení dalších komponent stejného designu jako šatních skříní a doplňků bylo rozhodnuto. Trochu mi vrtalo hlavou, jak může tak levný nábytek vypadat moc hezky a jestli v tom není háček např. v kvalitě materiálů. Nábytek Julita mě však přesvědčil o opaku, kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni. Stěna nábytku Julita se skládá se skříňky s policovým regálem, má kombinované komody a závěsné skříňky s prosklenými dvířky. Dále velký televizní stolek s nástěnnými policemi. Po důkladném změření pokoje a naplánování rozmístění nábytku jsme si stěnu Julita 3 a šatní skříň Julita objednali. Vybrali jsme si barevné provedení švestka/krém, které nám krásně zapadlo do designu obývacího pokoje. Dále si můžete vybrat mezi barevnými kombinacemi san marino / krém, švestka / grafit, milano / baltimor, milano / bílý lesk.

[wp-review]

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita