Šuplíková komoda annie – dub provence

Díky nábytku z kolekce "Annie" se interiér naplní romantikou ve stylu Provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující... více informací »
Šuplíková komoda annie -
Značka: LB
8 869 Kč
Ověřit dostupnost »
Díky nábytku z kolekce "Annie" se interiér naplní romantikou ve stylu Provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující...

Díky nábytku z kolekce „Annie“ se interiér naplní romantikou ve stylu Provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost a přirozenost. Taková přírodní paleta textur přemění každou domácnost na útulnou a atraktivní a naplní ji kouzlem venkovského francouzského stylu. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v dekoru dub provence.

 

Nabízená komoda Annie je šuplíková a lze ji umístit v podstatě do všech prostorů domácnosti, jak do ložnice, dětského pokoje, tak do obýváku nebo jídelny. V horní části komody jsou dvě  menší zásuvky (rozměr jedné z nich 41,1x16cm). Pod nimi se nachází další tři zásuvky (82,6x16cm). Maximální zatížení všech zásuvek je 15kg.

 

Nad komodu doporučujeme umístit zrcadlo a získáte tak kosmetický koutek.

 

V souvisejících produktech naleznete ostatní prvky z kolekce Annie a můžete tak domácnost vybavit podle vašich představ.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. 
Tento kvalitní a žádaný výrobek Šuplíková komoda annie – dub provence je k získání právě nyní u nás v rubrice standardní komody. Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze! Oblíbený dodavatel LB poskytuje top zboží Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce LB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Šuplíková komoda annie - LB pohodlně dostanete u nás za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 8 869 Kč.