Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock

1 789 

Kvalitní Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock od předního výrobce Gingko ze skvělou cenu 1789 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Hodiny a budíky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 713784 Kategorie: ,

Popis

Popis

Stále přemýšlíte, čím si zpříjemnit nepříjemné buzení? Vemte to od podlahy, tedy pardon, od budíku! Budík značky Gingko s LED displejem se lehce stane dominantou vaší ložnice. Jeho nadčasový design vás ohromí a po vyzkoušení nebudete chtít žádný jiný!

Je napájen adaptérem a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním v kuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.

V tichu je budík zhasnutý, stačí však tlesknout či na něj poklepat a v tu ránu se vám zobrazí přesný čas. Ve chvíli, kdy bude opět ticho, budík se znovu automaticky vypne. Samozřejmě si můžete nastavit i permanentní zobrazování hodin. Nemusíte se ale bát, že by vás jejich svit rušil, od 21:00 do 7:00 se automaticky o polovinu sníží svit.

. Neváhejte a nakupte Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Hodiny a budíky rozzáří vaši domácnost. Značka Gingko dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Gingko

Značka Gingko přináší stylové hodiny v jedinečných designech. Postačí jediné tlesknutí a zobrazí se, kolik je hodin, vypnete ranní budíček v podobě alarmu a nemusíte naslepo šátrat rukou po nočním stolku z vyhřáté postele. Budíky Gingko jsou prostě chytré, na minutu přesné, vysoce spolehlivé a některé modely vám dokonce posvítí nebo třeba zahrají vaši oblíbenou melodii. Budík s LED displejem se stane dominantou každého nočního stolku, ukáže čas, aktuální datum a teplotu.

Výrobci