Tmavě zelená komoda Tenzo Uno, šířka 171 cm

Je tak akorát velká, aby schovala dost kousků oblečení, nádobí nebo dokumentů. A právě tak výrazně barevná, aby přitáhla oko... více informací »
Tmavě zelená komoda Tenzo Uno
Značka: Tenzo
24 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Je tak akorát velká, aby schovala dost kousků oblečení, nádobí nebo dokumentů. A právě tak výrazně barevná, aby přitáhla oko...

Je tak akorát velká, aby schovala dost kousků oblečení, nádobí nebo dokumentů. A právě tak výrazně barevná, aby přitáhla oko a přitom nepůsobila rušivě. Zda doladí váš obývák, dětský pokoj nebo třeba vstupní halu, je zcela na vás. Univerzální moderní design komody právě s touto variabilitou počítá.

Doplnit ji snadno můžete ostatními (i méně barevnými) kousky ze stejné kolekce. Nebo při zařizování sáhněte po stylově odlišném koberci, elegantních a třeba i jemně glamour doplňcích a vytvořte si zcela osobitý interiér.

Navrženo Olivierem Toulouse
Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je Olivier Toulouse inspirován lidmi, díky kterým objevuje stále nové a nové nápady.

Oceněno German Design Award
Kolekce Uno získala ocenění v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Nový výrobek Tmavě zelená komoda Tenzo jde pořídit v pohodě tady u nás v oblíbené sekci komody. Najděte si vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! U zákazníků oblíbený výrobce Tenzo vyrábí top zboží Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další prověřené kousky od značky Tenzo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Tmavě zelená komoda Tenzo pocházející od značky Tenzo pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce extra se slevou! Výhodně za 24 990 Kč.