Zelené závěsné křeslo pro jednoho Cacoon Lullio Single

7 199 

Kvalitní Zelené závěsné křeslo pro jednoho Cacoon Lullio Single od předního výrobce Cacoon ze skvělou cenu 7199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1077252 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Usaďte se do vašeho malého soukromého světa, který nezná limity v podobě čtyř stěn. Pohodlně se uvelebte do závěsného pelíšku Cacoon Single, mějte klidně hlavu v oblacích nebo z něj pozorujte dění vnějšího světa. Cacoon je vším, co si jen budete přát – závěsné odpočívadlo, zábavná hra i zašívárna před ostatními. Je to prostě vaše útulné hnízdečko. Však se sami autoři při jeho výrobě inspirovali ptačími hnízdy, které zahlédli při svých toulkách Mexikem.

Navrhování Cacoon se zúčastnili i sami znalci a výrobci plachetnic. Díky tomu jsou použity ty samé materiály, jaké najdete i na luxusních jachtách, a přesně propočítány všechny parametry jako nosnost a způsob uchycení. Nehledejte za tím však velkou vědu. Cacoon totiž stačí zavěsit na karabinu a lano a váš pelíšek je připraven. Zatím si ho zavěste u vás doma nebo ho pověste na zahradu na strom. Tohle závěsné hnízdo vám budou závidět i sami ptáci!

Chcete soukromí? Vyberte si z nabídky přídavných zavírání, díky kterým se do svého kokonu uzavřete před celý světem.

. Neváhejte a nakupte Zelené závěsné křeslo pro jednoho Cacoon Lullio Single, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě rozzáří vaši domácnost. Značka Cacoon dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Cacoon

Značka Cacoon přináší především závěsné sedáky, kam se lze schovat v závěsu uprostřed pokoje či zahrady. Cacoon je ta nejlepší houpačka na světě, ve které můžete snít, plánovat, dumat a užít si svou chvilky pohody a soukromí. Pohodlně se uvelebte do závěsného úkrytu. Cacoon je vším, co si budete přát. Autoři se při jeho výrobě inspirovali ptačími hnízdy v Mexiku. Znalci a výrobci plachetnic použili materiály, jaké najdete i na luxusních jachtách, propočítaly parametry nosnosti a způsob uchycení.

Kategorie

Výrobci