Zrcadlo s poličkami ve stříbrné barvě Kare Design Mirror Buster Organizer, 71 x 80 cm

3 299 

Zrcadlo s poličkami ve stříbrné barvě Kare Design Mirror Buster Organizer, 71 x 80 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Zrcadlo s poličkami ve stříbrné barvě Kare Design Mirror Buster Organizer, 71 x 80 cm od předního výrobce Kare Design ze skvělou cenu 3299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Zrcadla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 926414 Kategorie: ,

Popis

Popis

Zrcadlo s poličkami ve stříbrné barvě Kare Design Mirror Buster Organizer, 71 x 80 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zrcadlo je chloubou každého interiéru. Je středem emocí a všeho dění, které se z něho odráží. Dopřejte si takové zrcadlo, které si zamilujete jak vy, tak i váš interiér.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.. Neváhejte a nakupte Zrcadlo s poličkami ve stříbrné barvě Kare Design Mirror Buster Organizer, 71 x 80 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Zrcadla rozzáří vaši domácnost. Značka Kare Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Kare Design

Značka Kare Design je zcela nezaměnitelná a její nábytek či doplňky mají neodolatelný vzhled. Nábytek, dekorace, doplňky a svítidla značky Kare Design jsou v neuvěřitelných tvarech, z vysoce kvalitních materiálů, mají precizní zpracování a jsou plné fantazie, originality a nadčasovosti. Plyne z nich neutichající inspirace, která dokáže hravě přetvořit každý váš interiér. Váš prostor bude rázem útulný a budete se do něj velmi rádi vracet. Tahle značka totiž ví, co dělá a dělá to velmi dobře.

Výrobci

Pin It on Pinterest