Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci

Máte malý byt a hledáte inspiraci, jak pomocí funkčních nápadů celý prostor zefektivnit. Dnes si ukážeme, jak se dá v malém bytě o velikosti 30 metrů čtverečních využít každý prostor. Hlavní myšlenkou je zefektivnit nábytek, který se dá využít více způsoby, než pouze k jednomu účelu. Když je váš byt menší než 30 m², určitě řešíte každý prostor navíc a v tomto článku si ukážeme, jak každý prostor efektivně využít.

Interiér má vynikající organizaci a využívá skutečně chytré a funkční nápady pro skladování všeho možného. Úspora místa v kombinaci s moderním minimalismem je perfektní kombinace pro všechny menší byty. V tomto domě dominuje bílá barva, která je doplněna fialovými a černými dekory. A díky teplým dřevěným prvkům je navíc celý prostor teplý a útulný.

Klíčovým bodem tohoto bytu je pečlivá analýza a plánování každého prostoru a využití celých 30-ti metrů čtverečních. Díky tomu je byt plný inteligentních skladovacích řešení a vychytávek.

Zřejmě nejlepším nápadem, který ušetří nejvíce místa je vysouvací postel pod televizorem. Postel může být jednoduše vytažena a pak opět velmi jednoduše vrácena. Tím ušetří spoustu prostoru, který by normálně zabrala klasická či manželská postel.

Byt má funkční kuchyň, velký bar s vysokými židlemi namísto klasické jídelny. Koupelna je spojená se záchodem a je zařízena standardně. Na chodbě je spousta úložného prostoru v podobě skříní a polic.

Každý kousek místa je vhodné využít. Pokud najdete inspiraci, budeme moc rádi.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Koberec Vitaus Patteo, 80 x 300 cm

659 Kč
DETAIL

Krémový koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 x 80 cm

309 Kč
DETAIL

Černé ramínko s dřevěnými detaily Wenko Clara

139 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Walden, 80 x 300 cm

1179 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Griheno, 80 x 150 cm

569 Kč
DETAIL

Povlak na polštář Vitaus Russado Azul Dos, 43 x 43 cm

179 Kč
DETAIL