Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu

Vstávat a chodit spát s rybami? Trojpodlažní vila na moři Floating Seahorse poblíž Dubaje to svým majitelům umožní. Ložnice a koupelna se nachází ve spodní prosklené části a nabídne krásný výhled na podmořský život. Připadáte si jako na dovolené u moře?

Rakouští developeři Kleindienst Group navrhli plovoucí vily a spojili nejmodernější technologie s luxusem. Designeři slibují novým majitelům takové pohodli a zážitky, kterými prý zcela přepíšou význam slova luxus.

Vily slouží především pro movité dobrodruhy, kteří si chtějí užívat soukromí a luxusu přibližně 4 kilometry od Dubaje. Ambiciózní projekt má být dokončen v roce 2018, kdy bude vysláno více jak 125 plovoucích vil Floating Seahorse (Plovoucí mořský koník). Vila váží přibližně 188 tun a svého majitele vyjde přibližně na 75 milionů korun dle velikosti.

V prvním podlaží nad úrovní mořské hladiny se nachází kuchyň a jídelna propojená s obývacím pokojem. Venku najdete prostornou terasu na posezení a opalování. Majitel si může prakticky kdykoliv skočit do moře a po žebříku se dostane zpátky na terasu, kde se může osprchovat ve venkovním sprchovém koutu. Nechybí zde minibar a luxusní vířivka s proskleným dnem, kterým lze vidět do obývacího pokoje pod ní a naopak.

Domy prakticky plovoucí nebudou, budou zasazeny do korálové zahrady o zhruba velikosti 45 metrů čtverečních. Na tuto korálovou zahradu bude nádherný výhled z ložnice s koupelnou, která má rozlohu 25 metrů čtverečních a od shora dolů prosklené stěny z tvrzeného skla. Majitelé tak budou mít ničím nerušený výhled na mořský svět jako v pohádce.

Každá vila bude mít klimatizaci, moderně vybavenou kuchyň a dokonce na vyžádání služebnictvo a osobního kuchaře. Pokud by majitele omrzel výhled do hlubin moře, bude mít k dispozici vysokorychlostní internet a satelitní TV.

Ikdyž má být projekt spuštěn v roce 2018, již několik desítek vil bylo prodáno. Takže pokud máte volných 75 miliónů korun, stále máte možnost si některou z vil koupit.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Antracitový kuličkový vlněný dětský podsedák Wooldot Ball Chair Pad, ⌀ 30 cm

509 Kč
DETAIL

Povlak na polštář Linen Couture Blue Spots, 45 x 45 cm

559 Kč
DETAIL

Modrý venkovní koberec Bougari Porto, ø 140 cm

1589 Kč
DETAIL

Bílá výplň do polštáře Little Nice Things, 45 x 45 cm

209 Kč
DETAIL

Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Palmiye Black, 140 x 200 cm

859 Kč
DETAIL

Zahradní půlkruhový stůl ze dřeva eukalyptu ADDU Compton, 110 x 50 cm

2599 Kč
DETAIL