Svatební dárky pro krásnější bydlení
Hodnocení
Svatba je jednou z velkých životních událostí. Pokud čeká někoho z vašeho okolí, jistě přemýšlíte, čím udělat nastávajícím manželům radost a jak jim vyjádřit vděk za pozvání na obřad a hostinu. Někteří budoucí novomanželé dávají jasně najevo, co by si přáli, ale většinou musíte zapojit i svůj důvtip a vkus. V tomto článku naleznete inspiraci na pěkné svatební dary.
Dárky pro sezdaný pár by měly být trvalejší hodnoty. Samozřejmě, jistě projde i kvalitní lahev alkoholu nebo šiška salámu, veselí zaručí vtipná pozornost ze žertovného obchodu, ale nespotřebními dary dáváme najevo, že svazek dvou lidí považujeme za trvalý, hodný dlouhých let společného soužití. Proto je ideální bytové zařízení, kterým zjednodušíme a okrášlíme život stabilního páru.

Láska prochází žaludkem

Klasikou v těchto dárcích jsou sety do kuchyně a jídelny. Volit můžeme například luxusní sadu nožů, připravenou na mnohaletý provoz, třeba i s praktickým stojanem a brouskem. Nejen ti, které vaření přímo baví, ocení ergonomické rukojeti, ostré čepele a pěkný vzhled. Mají-li budoucí manželé k dispozici venkovní prostor, darujte jim rovnou celý gril. Menší modely nejsou tak finančně nákladné, jak by se mohlo zdát. Nebo vás zaujmou sady hrnců z nejkvalitnějšího nerezu?
Klasikou je darování servisů a příborů. Vybírat můžete z velmi konzervativních vzhledů, vhodných pro ty, kteří neradi vybočují z řady a u kterých přesně neznáte jejich vkus, takže chcete být při nákupu opatrnější. Zvolit ale můžete i velmi odvážné sady servírovacího nádobí, které nadchnou už při prvním vybalení svou neotřelostí, výrazností a hravostí. Je to zkrátka jen na vás a na vašem umění vcítit se do potřeb nevěsty a ženicha.
Předmětem denní potřeby, který často vyklouzne z ruky a rozbije se, jsou sklenice. Dopřejte tedy do společného života svátečnější i obyčejnější kousky, ať mají budoucí manželé dostatečnou zásobu. V prodeji jsou sety z křišťálového skla, s nádherným brusem, které na oslavě přímo zazáří, ale radost uděláte i obyčejnější klasikou pro každý den.

Svatební noc

Spánkem lidé tráví třetinu života a v posteli se oddáváme také jiným radostem. Proč tedy jako svatební dar nevybrat luxusní ložní prádlo? Kompletním setem prádla včetně přehozu a doplňkových polštářů jistě uděláte novomanželům radost, nehledě na fakt, že jim uspoříte nemalé prostředky při zařizování ložnice. I pro bytový textil platí možnost zakoupit jak nenápadnější vzorky, tak velmi odvážné a legrační křiklavé vzory.

Designové dekorace

Stejně dobrým dárkem ke svatbě se mohou stát dekorační předměty od světových designérů. Nadčasovým materiálem, ze kterého jsou často vyráběny, je čiré nebo barevné sklo. Prohlédněte si kupříkladu originální vázy, karafy na víno či působivé misky na konferenční stůl.
Stejně velkou radost uděláte dekoracemi na zeď, ať už se bude jednat o hotové obrazy a fotografie, nebo darujete stylový fotorámeček pro uchování cenných vzpomínek. Až budou ze svatby vyhotoveny fotografie, nejkrásnější portrét může skončit právě v rámečku od vás.

Dárkové poukázky

Prošli jste naše tipy a stejně si nevíte rady? Nevadí. Internetové obchody dnes prodávají také šikovné poukázky v různých hodnotách. Novomanžele jimi nasměrujete do osvědčeného e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky i dekoracemi, ale výběr toho, co nejvíce potřebují a co se jim nejvíce líbí, necháte na nich.

A extra tip na závěr: Vytvořte si také svůj online seznam zboží, které vás zaujalo. Ten můžete rozeslat ve chvíli, až budete rovněž slavit svůj velký den. (A nemusí to být jen svatba, klidně i jubileum, výročí, promoce apod.) Vyhnete se tak situacím, že hosté vám dají nevhodné pozornosti. Usnadněte jim život a odkažte je na to nejkrásnější, co jste našli a co by vám udělalo opravdovou radost.

Hledáte další svatební dary a celkově tipy jak mít svůj velký den co nejelpší?  Svatebním dekoracím a celkově jak si ozdobit auto, jaké použít nádobí, skleničky, barvy, tomu všemu se věnuje největší svatební magazín svatebniasistentka.cz. Svatba začíná přípravami, užijte si to v celé kráse.