Postel s vyvýšenými nohami Benlemi Deny, 120 x 200 cm, výška nohou 20 cm

9 169 

Kvalitní Postel s vyvýšenými nohami Benlemi Deny, 120 x 200 cm, výška nohou 20 cm od předního výrobce Benlemi ze skvělou cenu 8899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 677162 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Postel s vyvýšenými nohami Benlemi Deny, 120 x 200 cm, výška nohou 20 cm
Hodnocení

Postel ve tvaru domečku Deny se těší velké oblibě díky své konstrukci stříšky, připomínající rodinný domeček. Postel má totožný typ konstrukce spodního rámu postele, jako naše nejžádanější postele typu Tery, a sice deskový rám s vyvýšenými nožičkami o výšce 20 cm. Navíc k posteli Deny dodáváme zdarma pevný deskový rošt.

Naše postele ve tvaru domečku si děti i dospělí jednoduše zamilovali. Ve dne jsou ideálním místem na hraní, naopak v noci vytváří netradiční, avšak velice příjemnou atmosféru při usínání.

POZNÁMKA
Pokud chcete mít jistotu, že vaše dítko bude v postýlce spát klidně celou noc, vyberte mu postýlku Deny s vyvýšenými nohami a bočnicemi.Tuto variantu nabízíme ve všech dostupných velikostech a to v bílé i v přírodní barvě.

Deskové bočnice dodáváme vždy v sadě 4 kusů. Ze tří stran (za hlavou, u nohou a jedna dlouhá strana) dodáváme bočnice plné. Zbylá jedna dlouhá strana má bočnici částečnou, tedy cca do poloviny délky postele. Důvodem je snadný přístup do postele.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest